O nas


Centrum Medycyny Intymnej Gemma

przychodzi z pomocą wszystkim kobietom, które pragną poprawić wygląd i atrakcyjność zewnętrznych narządów płciowych oraz ich funkcje seksualne, pozbyć się wstydliwego problemu nietrzymania moczu, tym które chcą podnieść komfort własnego życia, poprawić samoocenę, ułatwić przeżywanie w pełni doznań erotycznych przez siebie i swoich partnerów.

Jest to miejsce stworzone z myślą o kobietach, które oczekują gotowych rozwiązań estetycznych w okolicach intymnych, dlatego oferujemy szeroki zakres zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

Jako pierwsi i do tej pory jedyni w Kielcach posiadamy ultranowoczesny, znany z telewizyjnych programów o medycynie estetycznej laser MonaLisa Touch włoskiej firmy DEKA, pozwalający w sposób skuteczny, nieinwazyjny i bezbolesny poprawić komfort życia kobiety.

Nasz zespół, poprzez aktywny udział w kursach, szkoleniach i konferencjach, zarówno polskich, jaki i międzynarodowych, stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności.

Gwarantujemy miłą i kameralną atmosferę, pełen profesjonalizm zespołu, dogodne terminy, jak również pełną dyskrecję i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.