Laser MonaLisa Touch™

Używany w naszym Centrum do wykonywania zabiegów MonaLisa Touch™ laser SmartXide2 V2LR włoskiej firmy DEKA stanowi przełom w walce ze związanymi z wiekiem dolegliwościami okolic intymnych u kobiet.

SmartXide2 V2LR to innowacyjny system laserowy CO2 przeznaczony do zabiegów modelowania pochwy i sromu (V2LR - Vulvo-Vaginal Laser Reshaping) umożliwiający odmłodzenie tego rejonu ciała, zarówno w znaczeniu kosmetycznym, jak i funkcjonalnym.

Jest to rozwiązanie dla wszystkich kobiet pragnących uniknąć skutków ubocznych farmakoterapii oraz powikłań i długiej rehabilitacji związanej z zabiegami operacyjnymi.


Zabiegi MonaLisa Touch™ laserem SmartXide2 V2LR charakteryzuje:


Bezpieczeństwo

W trakcie zabiegu energia lasera rozlokowana jest miejscowo na ściankach pochwy w postaci punktów wielkości 200 mikronów. Laser działa jedynie na kilka procent powierzchni tkanki, co w istotny sposób wpływa na proces regenegacji. Minimalna inwazyjność. Specyficzna struktura impulsu umożliwia właściwą penetrację tkanki łącznej przez energię lasera CO2 w celu aktywacji regeneracji i nie stanowi ryzyka dla sąsiadujących tkanek i organów.


Bezbolesność

Zabieg MonaLisa Touch™ jest zupełnie bezbolesny wewnątrz pochwy i dobrze tolerowany przez okolicę przedsionka pochwy i sromu. Właściwości skanujące systemu DEKA HiScan V2LR zapewniają bardzo szybki przebieg zabiegu na tkance pochwy. Uzyskanie prawidłowej i głębokiej stymulacji zajmuje zaledwie kilka do kilkunastu minut.
Unikalność

SmarXide2 jest pierwszym i jedynym systemem laserowym przeznaczonym do redukcji atrofii i poprawy elastyczności pochwy. MonaLisa Touch™ jest zastrzeżoną marką firmy DEKA.

Skuteczność

MonaLisa Touch™ to jedyna procedura potwierdzona nie tylko badaniami klinicznymi, lecz również histologicznymi i ultrasonograficznymi. Tkanka pochwy regenerowana jest dzięki głębokiej stymulacji osiągniętej poprzez unikalne połączenie specyficznej wiązki lasera CO2, struktury D-Pulse oraz odpowiedniego nasilenia emisji.