Inne zabiegi


Powiększanie punktu G

Punkt G (z ang. G-Spot) potencjalnie znajduje się na przedniej ścianie pochwy. Miejsce to uważane jest za jedną z najbardziej erogennych stref ciała kobiety. Głównym celem zabiegu powiększania Punktu G jest intensyfikacja doznań seksualnych związanych ze stosunkiem płciowym.


Na czym polega zabieg?

Powiększanie punktu G jest nowoczesną, niechirurgiczną metodą, której celem jest uwydatnienie i ujędrnienie punktu poprzez wstrzyknięcie preparatu kwasu hialuronowego. Sam zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa zaledwie kilka minut, a wizyta w gabinecie nie przekracza 30 minut. Już w 4 godziny po zabiegu kobieta może prowadzić normalną aktywność seksualną, często już o zwiększonej intensywności.

Wskazania:

Zabieg jest skierowany zarówno do kobiet zadowolonych ze swojego życia intymnego, ale pragnących wzmocnić swoje doznania, jak również do kobiet niezadowolonych ze swojego życia seksualnego i z całkowitym brakiem orgazmu pochwowego.

Jaki jest efekt zabiegu?

Około 90% kobiet po zabiegu odczuwa znaczne wzmożenie przyjemności seksualnej. Efekty utrzymują się kilka miesięcy, jednak należy zaznaczyć, że różnią się wśród pacjentek.
Wybielanie

Co to jest wybielanie okolic intymnych?

Okolica intymna (m.in. wargi sromowe, okolica odbytu) jest miejscem, w którym może występować nadmierne nagromadzenie melaniny. Ciemniejszy kolor to najczęściej cecha dziedziczna. Okolica ta jest również podatna na powstawanie przebarwień. Na czym polega zabieg wybielania okolic intymnych? Zabieg wybielania warg sromowych i okolicy intymnej obywa się przy użyciu ultranowoczesnego lasera SmartXide 2 dostępnego w Centrum Medycyny Intymnej Gemma.


Jak przebiega zabieg?

Procedura polega na naświetleniu okolicy intymnej wiązką laserową. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, wykorzystującym krem znieczulający.

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Na zabieg decydują się zazwyczaj pacjentki, u których problem ciemniejszej okolicy intymnej może wywoływać skrępowanie podczas zbliżeń z partnerem. Przeciwwskazaniami do zabiegu są: infekcje okolic intymnych, uszkodzenia naskórka w okolicy zabiegowej, ciąża, karmienie piersią, nowotwory.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu?

Zabieg powoduje rozjaśnienie warg sromowych i/lub okolicy intymnej. Dodatkowo zabieg daje efekt odmłodzenia i ujędrnienia skóry w obszarach poddanych terapii. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może odczuwać dyskomfort w postaci podrażnienia i zaczerwieniania.

Ile zabiegów wymaganych jest do uzyskania pożądanego efektu?

Dla osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów wystarcza zwykle 1 do 3 zabiegów.        

Jak należy pielęgnować skórę po zabiegu?

Okolicę zabiegową powinno się intensywnie nawilżać przez okres kilku dniu. Zaleca się abstynencję seksualną, aż do momentu wygojenia.

W ofercie także:

  • laserowe obkurczanie warg sromowych większych
  • redukcja blizn po cesarskim cięciu